Быть любимой… или 20 правил настоящей женщины. О чем следует помнить житомирянкам

Кількість правил є умовною складовою, адже кожна жінка може додати щось своє. Що потрібно житомирянкам, щоб бути коханими та щасливими? Житомирянка Інфо розповість про секрети, які допоможуть покращити якість життя.

Рубрика «ідеальна жінка»

Вже в самій назві є певне протиріччя, конфлікт, адже від «ідеальних» теж йдуть. Тож ось, що радять житомирські психологи.

 1. Бути незалежною. Це стосується власного джерела доходу жінки, кола друзів та наявності захоплень. Тобто жінка цінує свого чоловіка, але її світ не обмежується лише ним самим. В мудрої жінки є час для себе.
 2. Муза домашнього затишку, тобто в вашій оселі має панувати така атмосфера, в яку захочеться повертатися з роботи. Сварки та постійні суперечки точно тому не сприятимуть.
 3. Найкращий друг та коханка. Дві різні ролі, але вони вкрай потрібні. Вважається, що найміцніші ті стосунки, в яких партнери рівні, вони довіряють та розуміють один одного. Хорошим індикатором цього стане відповідь на запитання: чи можете ви розповісти своєму чоловікові все.
 4. Справжня жінка не нав’язлива, залишає місце для свого та особистого простору чоловіка. Побути наодинці — це іноді нагальна потреба.
 5. Вона готова та прагне вчитися чомусь новому. Це нові враження, якими можна поділитися зі своїм партнером. Саме тому так важливо постійно розвиватися, знаходити нові секції чи читати нові книги, переглядати фільми, пізнавати щось абсолютно нетипове, виходити зі своєї зони комфорту. Це лише викликає захоплення, що безперечно приємно.
 6. Виходячи з попереднього пункту, доречно сказати, що такий приклад лише спонукає чоловіка ставати кращим, надихатися.
 7. Мудра жінка не буде казати погано про свого партнера, навіть коли інші будуть відверто скаржитися на своїх чоловіків. Це зовсім не означає, що він ідеальний, а лише вказує на те, що внутрішні проблеми та непорозуміння залишаються всередині родини, а не виходять за її межі.

Розбір психолога: чи можна стати щасливою жінкою?

Для деяких поняття «щастя» є чимось недосяжним. Та психологи переконані, що щастя є в кожній з нас, потрібно лише вміти його відшукати. Деякі фахівці з Житомира порівнюють щастя до стану внутрішньої гармонії. Прихильники сучасної психології переконані в тому, що стати щасливим — це бути внутрішньо безтурботним. Для жінок це завдання з зірочкою через емоційність, чутливість та експресивність.

Можна виділити кілька проблем, які заважатимуть на цьому шляху. Саме з ними варто пропрацювати самостійно або ж за допомогою фахівців:

 • внутрішні протиріччя. Це стан, коли наче все добре, та відчуття щастя не має. Жінок робить нещасним самозвинувачення, звичка катувати себе незалежно від причини. Ця риса є проблемною, адже заважає подальшому щастю;
 • завищені очікування або неймовірно висока планка. Іноді корисно позбутися марних очікувань;
 • невдоволення собою, неприйняття себе. Це комплекси та затиски, які заважають досягнути стану повної гармонії.

Психологи в Житомирі

В нашому місті є можливість записатися на групову чи індивідуальну консультацію психолога, є сімейний, парний варіант. В оголошеннях можна знайти чимало спеціалістів, які закінчили Житомирський університет імені І. Франка, є практиками та дипломованими магістрами психології. Варто лише ознайомитися з фахівцями та обрати того чи ту, яка вам ближче всього.

Молоді спеціалісти теж можуть допомогти житомирянам за зниженим тарифом в силу недостатньо багатого практичного досвіду. Головне при цьому звертати увагу на освіту, рекомендації, сертифікати, стаж роботи фахівця.

Є чимало спеціалізованих платформ, де є анкети перевірених психологів, психотерапевтів в Житомирі, які надають послуги офлайн та онлайн. А для спрощення пошуку, можна використати фільтри:

 • кого стосується запит;
 • стать психотерапевта;
 • ваш запит;
 • метод терапії;
 • ціна сеансу.

Після цього користувач зможе підібрати спеціаліста, згідно власних запитів.

Онлайн-допомога психологів: до кого звернутися?

Житомиряни можуть звернутися до психологів в онлайн-режимі. Це популярна послуга. Містяни мають змогу написати на електронну пошту [email protected], а координатори вже контактують зі спеціалістами. Тривалість такої консультації може коливатися від 30 хвилин до 1 години. Не обов’язково називати своє справжнє ім’я. Якщо ви бажаєте зберегти анонімність, тоді достатньо не вмикати відео та вигадати ім’я.

На безкоштовну консультацію можна записатися повторно, все залежить від рівня завантаженості фахівців. Та це скоріше питання екстрених ситуацій, а не тривалої терапії. Одна сесія направлена на те, щоб бути максимально вичерпною та корисною, наповненою порадами. Після закінчення консультації людина має розуміти свої подальші дії.

Безкоштовну психологічну допомогу надають дипломовані психологи та волонтери (після проходження відповідного навчання). 

Заповіді справжньої жінки

 1. Приваблення внутрішнім світом. Мова йде про насолоду своїм життям та собою. Таке непросте мистецтво притягує чоловіків, потрібно лише освоїти його. Занадто легко? Спробуйте.
 2. Любов до чоловіка починається з себе. Як партнер буде почуватися з вами поруч? Не розум чи красу дарує справжня жінка, а особливий стан, емоції.
 3. Перебуваючи поруч зі справжньою жінкою, завжди знайдеться місце для подвигу.
 4. Неприємні речі можна і потрібно казати коректно та доброзичливо. Говорячи про це, жінка зберігає власну гідність та гідність того, до кого звертається.  

Бути коханою та щасливою: що для цього потрібно?

Це шлях з перепонами, та навчившись слухати себе, свій внутрішній голос, можна прийти до цього:

 • не забувайте про відпочинок. Достатньо на короткий час забути про роботу, а згадати про міцний сон та смачну їжу, про близьких людей поруч. Після даної швидкої терапії жінка відчує переродження;
 • розслаблення та прогулянки на свіжому повітрі, час для хобі. Це те, що приносить задоволення та є джерелом для нових сил та натхнення;
 • догляд за собою. Такі прості процедури допомагають розслабитися та забути ненадовго про проблеми;
 • оточення однодумців, підтримка.

Універсальні правила-постулати справжньої жінки

 1. Вона усвідомлює, наскільки їй пощастило народитися жінкою.
 2. Чим більше у жінки занять та хобі, цікавого в житті, тим менше шансів займатися чужим життям та справами, які її не стосуються.
 3. Неприємні випадкові зустрічі, коли ви мали неналежний вигляд — знайомо? Щоб уникнути подібних ситуацій, варто завжди виглядати добре. Якщо цього правила дотримуватися постійно, згодом воно стане корисною звичкою.
 4. Справжня жінка має знати собі ціну, але не називати її.
 5. Неоднозначною є думка оточуючих. Хтось говоритиме позитивне, а хтось те, що вам не сподобається. Не варто прислухатися до всього того, що чуєте. Досить влучно характеризує це фраза:

«Краще бути кокеткою, ніж пліткаркою».

Хотілось б ще раз підкреслити, що сучасна та щаслива, кохана жінка — неідеальна, вона справжня. Заганяти себе під певні шаблони або стандарти не варто, адже тоді втрачається індивідуальність, те особливе, в що і закохався (або закохається) ваш партнер. Тож справжня жінка може за бажанням прислухатися до порад житомирських психологів, а на відмінно виконувати всі рекомендації або ні — вирішувати лише вам.

.,.,.,.